AGRI-SERVIS, s.r.o.
Odbojárov 600
955 01 Tovarníky
Tel.: 038 531 8935
agriservis@agriservis.sk
www.agriservis.sk                                                JCB Odevy - E-shop - predaj oblečenia a doplnkov JCB

Profil firmy

Firma sa zaoberá predajom poľnohospodárskej a manipulačnej techniky, jej servisom a predajom náhradných dielov, olejov a mazív. Od firmy JCB máme v ponuke kompletný výrobný program: JCB – nakladače, JCB - traktor Fastrac, JCB rýpadlo-nakladače, JCB – bágre, ... V ponuke máme aj stroje od firmy KRONE, FELLA, FLIEGL, RAUCH, ARCUSIN, QUIVOGNE, MATERMACC.

Firma AGRI-SERVIS, s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 2003 ako centrálny sklad náhradných dielov pre slovenskú republiku strojov JCB, KRONE, FELLA, FLIEGL, ARCUSIN, RAUCH, EINBÖCK, QUIVOGNE.

V roku 2005 firma prechádza na internetový obchod s náhradnými dielmi, dodávateľskú službu ND dovozom priamo ku klientovi, dovozom UPS, DHL, TNT, ...

V roku 2006 firma rozširuje svoje služby o servisné stredisko (servisný technici, servisné vozidlá so špičkovou výbavou).

V roku 2007 opäť prichádza rozšírenie činnosti firmy o obchodné zastúpenie s predajom novej, aj použitej stavebnej techniky, AGRI-techniky a manipulačnej techniky. Nastáva ďalšie posilnenie servisného strediska, rozšírenie skladu náhradných dielov. V ponuke máme náhradné diely na všetky stroje JCB, diely na všetky stroje KRONE, FELLA, QUIVOGNE, RAUCH, MATERMACC.

Počas celej doby pôsobenia firmy sa neustále kvalitatívne a kvantitatívne rozširoval sklad ND, logistika a elektronický obchod. Sklad s náhradnými dielmi je priamo prepojený so svetovým skladom JCB vo Veľkej Británii – WPC, európskym skladom JCB so sídlom v Paríži – EPC a ostatnými materským skladmi firiem, ktorých stroje máme v ponuke.